Publications Office of the EU
Цялостно почистване в няколко сгради на Университета в Аликанте, запазено за центровете за специална заетост на социалната инициатива, в съответствие с четвъртата допълнителна разпоредба на Закон 9/2017 за договорите в публичния сектор. - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Цялостно почистване в няколко сгради на Университета в Аликанте, запазено за центровете за специална заетост на социалната инициатива, в съответствие с четвъртата допълнителна разпоредба на Закон 9/2017 за договорите в публичния сектор.

  • Публикувано
    04/02/2026
  • Срок
    11/03/2026
  • Отваряне на оферти
    26/03/2026
  • Възложено
    27/07/2026
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Rectorado de la Universidad de Alicante
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Стопански сектор (основен код по CPV)
90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,136,479.36 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
SE0062025
Описание

Предметът на договора е предоставянето на комплексна услуга по почистване в няколко сгради на Университета в Аликанте, запазена за специални центрове за заетост по социална инициатива, в съответствие с четвъртата допълнителна разпоредба на Закон 9/2017 за договорите в публичния сектор. Този договор е класифициран като запазен в съответствие с четвъртата допълнителна разпоредба на Закон 9/2017 от 8 ноември относно договорите в публичния сектор. В съответствие с четвъртата допълнителна разпоредба участието в настоящата покана за участие в търг е запазено за центровете за специална заетост по социална инициатива, уредени в консолидирания текст на Общия закон за правата на хората с увреждания и тяхното социално приобщаване, одобрен с Кралски законодателен декрет 1/213 от 29 ноември (за включване на дружества, уредени в Закон 44/2007 от 13 декември 2007 г. за регулиране на системата на дружествата за включване), които отговарят на изискванията, установени в посоченото законодателство, за да имат това внимание. Запазеният характер на настоящия договор се посочва в обявлението за обществена поръчка. В съответствие с четиринадесетата заключителна разпоредба на Закон 9/2017 ЕРС трябва да отговарят на изискването за социална инициатива при условията, определени в него. Обработката на това досие е обоснована от необходимостта да се сключи договор за услугата „Цялостно почистване в няколко сгради на Университета в Аликанте, запазена за центровете за специална заетост по социална инициатива“, за да се предложи на цялата университетска общност услуга по почистване на сградите, посочени в техническите спецификации.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=0m2nd3NsWj5VkTabT%2FRM8A%3D%3D
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=0m2nd3NsWj5VkTabT%2FRM8A%3D%3D
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
26/03/2026 08:30
Място на изпълнение
Код по СРV

90910000 - Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства

77300000 - Услуги по озеленяване

77000000 - Услуги, свързани със селското и горското стопанство, овощарството, аквакултурите и пчеларството

98000000 - Други обществени, социални и персонални услуги

98300000 - Други услуги за населението

Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: CRITERIO BOLSA DE HORAS ANUAL (Fase 1-Parte 2).
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 6
Критерий:
Вид: price
Описание: PRECIO (OFERTA ECONÓMICA) (Fase 2).
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 46
Критерий:
Вид: quality
Описание: PRECIO HORA EXTRA (Fase 2).
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 6
Критерий:
Вид: quality
Описание: 1. ORGANIZACIÓN DEL SERVICIO Y PLAN DE TRABAJO (Fase 1-Parte 1)..
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 24
Критерий:
Вид: quality
Описание: 2. CONTROL DE CALIDAD DEL SERVICIO (Fase 1-Parte 1)..
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 14
Критерий:
Вид: quality
Описание: 3. PLAN DE EJECUCIÓN MEDIOAMBIENTAL (Fase 1-Parte 1)..
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 4
Прогнозна стойност
3,136,479.36 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: TERRAMAR, S.A.
Пощенски адрес:
Град: ALICANTE
Пощенски код: 03010
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.