Publications Office of the EU
Итaлия-Teramo: Услуги, свързани с управлението на паркинги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Teramo: Услуги, свързани с управлението на паркинги

  • Публикувано
    17/05/2021
  • Срок
    16/06/2021
  • Отваряне на оферти
    17/06/2021
  • Възложено
    19/05/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
COMUNE DI TERAMO
Място на изпълнение
NUTS code: ITF12 Teramo
Местоположение на купувача
NUTS code: ITF12 Teramo
Стопански сектор (основен код по CPV)
98351000 Услуги, свързани с управлението на паркинги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
6,016,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
6,016,000.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Con Deliberazione di Giunta Comunale n. 316 del 28/11/2020 e successive determine a contrarre n. 635 del 16.04.2021 e n. 667 del 23.04.2021 questa Stazione Appaltante ha deciso di affidare in concessione il “Servizio di gestione della sosta a pagamento su aree scoperte pubbliche e di uso pubblico del Comune di Teramo”, comprensivo del servizio di ingegneria e architettura relativo a: “Aggiornamento del Piano Urbano del Traffico e Piano Urbano della mobilità sostenibile nell'ambito della Concessione di servizi per la gestione parcheggi a pagamento del Comune di Teramo”, ai sensi dell’art.183, comma 15, del D.Lgs.50/2016, con diritto di prelazione a favore del soggetto promotore, come meglio specificato nella proposta e nel progetto preliminare, presentati dal soggetto promotore Società Cooperativa Sociale Easy Help e posti a base di gara.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Comune di Teramo
Пощенски адрес: via Carducci 33
Град: Teramo
Код по NUTS: ITF12
Пощенски код: 64100
Държава: ITA
Основен адрес: www.comune.teramo.it
По електронен път чрез:
www.crabruzzo.pro-q.it
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/06/2021 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
6,016,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
6,016,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: EASY HELP Società Cooperativa Sociale
Пощенски адрес:
Град: RECANATI
Пощенски код:
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.