Publications Office of the EU
Contratación del Servicio de Acogimiento y Atención Integral que se presta en el Centro de Emergencia de la Comunidad Autónoma de la Región de Murcia, a las mujeres víctimas de violencia de género y otras formas de violencia - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Contratación del Servicio de Acogimiento y Atención Integral que se presta en el Centro de Emergencia de la Comunidad Autónoma de la Región de Murcia, a las mujeres víctimas de violencia de género y otras formas de violencia

  • Публикувано
    08/06/2026
  • Срок
    22/06/2026
  • Отваряне на оферти
    22/06/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Consejería de Política Social, Familias e Igualdad de la Región de Murcia
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES620 Murcia
Стопански сектор (основен код по CPV)
85311000 Социални услуги на заведения с настаняване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
4,864,630.69 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
18001/2026
Описание

Servicio de Acogimiento y Atención Integral que se presta en el Centro de Emergencia de la Comunidad Autónoma de la Región de Murcia, a las mujeres víctimas de violencia de género y otras formas de violencia

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=04VnZLnNvMeP%2Bo96UAV7cQ%3D%3D
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=04VnZLnNvMeP%2Bo96UAV7cQ%3D%3D
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
22/06/2026 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Desarrollar actuaciones de autocuidado para el personal adscrito al contrato.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 5
Критерий:
Вид: quality
Описание: Experiencia del personal adscrito al contrato que vaya a ejecutar el mismo, dado que la calidad de dicho personal puede afectar de manera significativa a su mejor ejecución..
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 15
Критерий:
Вид: quality
Описание: Formación postgrado especializada en violencia de género o sexual de al menos 50 créditos o 1250 horas, de la persona adscrita al contrato que ejerza las funciones de dirección..
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 1
Критерий:
Вид: price
Описание: Oferta económica.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 30
Критерий:
Вид: quality
Описание: Participación del personal del CE en actividades formativas y de sensibilización.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 4
Критерий:
Вид: quality
Описание: Plan de formación especializado anual.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 5
Критерий:
Вид: quality
Описание: Oferta técnica.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 40
Прогнозна стойност
4,864,630.69 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.