Publications Office of the EU
ДОСТАВКА НА ИМОБИЛИЗИРАНИ РЕЗЕРВАЦИИ НА ДОСТАВЧИКА НА ФЛЕНДЕР ЗА 8000-те СЕРИЯ ОТ МАДРИД МЕТРО МОБИЛЕН МАТЕРИАЛЕН ПАРК - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

ДОСТАВКА НА ИМОБИЛИЗИРАНИ РЕЗЕРВАЦИИ НА ДОСТАВЧИКА НА ФЛЕНДЕР ЗА 8000-те СЕРИЯ ОТ МАДРИД МЕТРО МОБИЛЕН МАТЕРИАЛЕН ПАРК

  • Възложено
    31/07/2025
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Metro de Madrid, S.A.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
34600000 Локомотиви и подвижен пътен състав за железници и трамваи и резервни части за тях
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
436,561.60 EUR
Референтен номер на търга
6012500111 - SUMINISTRO DE REPUESTOS DE INMOVILIZADO DE PROVEEDOR FLENDER PARA LOS TRENES DE LA SERIE 8000 DEL PARQUE DE MATERIAL MÓVIL DE METRO DE MADRID
Описание

ДОСТАВКА НА ИМОБИЛИЗИРАНИ РЕЗЕРВАЦИИ НА ДОСТАВЧИКА НА ФЛЕНДЕР ЗА 8000-те СЕРИЯ ОТ МАДРИД МЕТРО МОБИЛЕН МАТЕРИАЛЕН ПАРК

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Según se rige en el Pliego de Condiciones Particulares
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
436,561.60 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: FLENDER IBÉRICA, S.L.U.
Пощенски адрес:
Град: Madrid
Пощенски код: 28760
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.