Publications Office of the EU
Финлaндия-Оулу: Услуги по ремонт, поддържане на други транспортни съоръжения и свързаните с тях услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Финлaндия-Оулу: Услуги по ремонт, поддържане на други транспортни съоръжения и свързаните с тях услуги

  • Публикувано
    27/03/2020
  • Срок
    15/05/2020
  • Отваряне на оферти
    15/05/2020
  • Възложено
    22/09/2020
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Oulun Infra -liikelaitos
Място на изпълнение
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Местоположение на купувача
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Стопански сектор (основен код по CPV)
50230000 Услуги по ремонт, поддържане на други транспортни съоръжения и свързаните с тях услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,500,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,598,146.00 EUR
Референтен номер на търга
OUKA/2447/02.08.01/2020
Описание

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/05/2020 13:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,500,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
1,598,146.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Oulun Konetyö Oy
Пощенски адрес: Kaulaintie 5
Град: Oulu
Пощенски код: FI-90420
Държава: FIN
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.