Publications Office of the EU
Фpaнция-Rambouillet: Услуги по програмиране - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Фpaнция-Rambouillet: Услуги по програмиране

  • Публикувано
    31/10/2017
  • Срок
    11/12/2017
  • Отваряне на оферти
    11/12/2017
  • Възложено
    27/03/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Rambouillet Territoires
Място на изпълнение
NUTS code: FR103 Yvelines
Местоположение на купувача
NUTS code: FR103 Yvelines
Стопански сектор (основен код по CPV)
72243000 Услуги по програмиране
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
12,450.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Les prestations, objet de la présente consultation, concernent une mission de programmiste dans le cadre du lancement de la phase 2 du projet d'extension du réseau intercommunal de micro-crèches afin d'augmenter, le maillage du territoire communautaire par la construction de 2 nouveaux établissements qui s'ajoutent aux 7 micro-crèches communautaires actuellement en fonctionnement.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Rambouillet Territoires
Национален регистрационен номер: 20007334400018
Пощенски адрес: 22 rue Gustave Eiffel
Град: Rambouillet Cedex
Код по NUTS: FR103
Пощенски код: 78511
Държава: FRA
Лице за контакт: Service marchés publics — Mme Grémy Anne-Cécile
Основен адрес: http://www.rt78.fr
По електронен път чрез:
https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=291636&orgAcronyme=d5x
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
11/12/2017 14:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
12,450.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: CP et O SARL
Пощенски адрес: 20 passage de la Folie Regnault
Град: Paris
Пощенски код: 75011
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.