Publications Office of the EU
Чехия-Moravský Krumlov: Архитектурни и инженерни услуги по измервания и заснемания - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чехия-Moravský Krumlov: Архитектурни и инженерни услуги по измервания и заснемания

  • Публикувано
    25/11/2022
  • Срок
    04/01/2023
  • Отваряне на оферти
    04/01/2023
  • Възложено
    03/04/2023
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Město Moravský Krumlov
Място на изпълнение
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
71250000 Архитектурни и инженерни услуги по измервания и заснемания
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,840,000.00 CZK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je: zhotovení projektových dokumentací v dále uvedených stupních (projektová dokumentace v rozsahu pro vydání společného povolení a projektová dokumentace pro provádění stavby), a to v rozsahu podle platného stavebního zákona, tj. předmětem plnění je: zajištění inženýrské činnosti za účelem vydání společného povolení nebo ohlášení stavby; výkon autorského dozoru; veškeré navazující činnosti nezbytné pro vyhotovení projektových dokumentací a získání společného povolení pro budoucí veřejné zakázky stavebních prací s názvem „Revitalizace nám. T.G. Masaryka Moravský Krumlov“.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://nen.nipez.cz/profil/mestomoravskykrumlov
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/01/2023 08:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
3,840,000.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Atelier 99 s.r.o.
Пощенски адрес: Purkyňova 71/99
Град: Brno, Královo Pole
Пощенски код: 612 00
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.