Publications Office of the EU
Бeлгия-Perwez: Различни видове мебелировка и оборудване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Бeлгия-Perwez: Различни видове мебелировка и оборудване

  • Публикувано
    13/03/2020
  • Срок
    09/04/2020
  • Отваряне на оферти
    09/04/2020
  • Възложено
    14/10/2020
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Association chapitre XII «Val d’Orbais»
Място на изпълнение
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Местоположение на купувача
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Стопански сектор (основен код по CPV)
39150000 Различни видове мебелировка и оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
987,612.31 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
19
Референтен номер на търга
2020-048
Описание

Ensemble total des fournitures d'aménagement et de matériel dans le cadre de l'ouverture d'une nouvelle maison de repos et de soins.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://eten.publicprocurement.be
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/04/2020 18:00
Място на изпълнение
Код по СРV

39150000 - Различни видове мебелировка и оборудване

39710000 - Електродомакински уреди

39712200 - Фризьорски апарати

39713410 - Машини за почистване на подови покрития

39515000 - Завеси, стенни тапицерии, фестонирани драперии и текстилни щори

32324100 - Цветни телевизионни приемници

44115810 - Релси за завеси и драперии

39298200 - Рамки за картини

39263100 - Комплекти принадлежности за бюро

39296000 - Погребални артикули

42716120 - Перални машини

42718100 - Гладачни машини

39700000 - Домакински уреди

39221000 - Кухненско оборудване

32322000 - Мултимедийно оборудване

32324300 - Телевизионно оборудване

32320000 - Телевизионно и аудиовизуално оборудване

39221100 - Кухненска посуда

42716200 - Машини за сушене

33192160 - Комбинирани носилки колички

39143100 - Мебелировка за спални

33158400 - Оборудване за механична терапия

16160000 - Различни видове градинарско оборудване

18443000 - Шапки и аксесоари за тях

39270000 - Религиозни артикули

39713400 - Машини за поддръжка на подови покрития

22900000 - Различни печатни материали

44115700 - Външни щори

42990000 - Различни машини със специална употреба

33100000 - Медицинско оборудване

31521100 - Настолни работни лампи

39315000 - Оборудване за ресторант

31521000 - Лампи

32321000 - Оборудване за телевизионно прожектиране

32210000 - Оборудване за радиоразпръскване или телевизия

39721100 - Домакински уреди за готвене

39142000 - Градинска мебел

39143110 - Легла и артикули за легла и специални подобни артикули (дюшеци, юргани, пухени завивки и др.)

42611000 - Обработващи машини със специална употреба

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.