Publications Office of the EU
D-Taufkirchen: Други конструкции - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

D-Taufkirchen: Други конструкции

  • Обявено
    26/11/2011
  • Публикувано
    12/01/2012
  • Срок
    16/02/2012
  • Отваряне на оферти
    16/02/2012
  • Възложено
    30/03/2012
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Zweckverband Staatliche Realschule Taufkirchen
Място на изпълнение
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45223220 Други конструкции
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
4,500,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,775,482.84 EUR
Референтен номер на търга
LV 102
Описание

Строителни и монтажни работи на сгради (Санитарни външни работи),

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Zweckverband der Walter-Klingenbeck-Realschule Taufkirchen
Пощенски адрес: Köglweg 3
Град: Taufkirchen
Пощенски код: 82024
Държава: DEU
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/02/2012 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
4,500,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
4,775,482.84 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: R. Leitner GmbH & Co. Bauunternehmung KG
Пощенски адрес: Hans-Urmiller-Ring 35
Град: Wolfratshausen
Пощенски код: 82515
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.