Publications Office of the EU
Предоставяне под официален контрол на услуги по предварително и окончателно механично почистване и многократна дезинфекция (първична, текуща, заключителна), във връзка с Заповед № РД11-928/10.04.2024 г. на изпълнителния директор на Българска агенция по безопасност на храните - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Предоставяне под официален контрол на услуги по предварително и окончателно механично почистване и многократна дезинфекция (първична, текуща, заключителна), във връзка с Заповед № РД11-928/10.04.2024 г. на изпълнителния директор на Българска агенция по безопасност на храните

  • Възложено
    31/05/2024
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
ОБЛАСТНА ДИРЕКЦИЯ ПО БЕЗОПАСНОСТ НА ХРАНИТЕ - ХАСКОВО
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: BG422 Хасково
Стопански сектор (основен код по CPV)
90900000 Услуги по почистване и хигиенизиране
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
315,000.00 BGN
Референтен номер на търга
383262
Описание

Предметът на настоящата поръчка е предоставянето на услуги по изпълнение на механично почистване и дезинфекция на всички помещения за отглеждане на птици, оборудването, транспортните средства, както и на дворовете и улиците в и около животновъден обект с рег. № 3BG26006 за отглеждане на кокошки носачки, находящ се в землището на гр. Хасково, местност „Идимирлийска кория“, община Хасково, област Хасково, по отношение на който със Заповед № РД11-928/10.04.2024 г. на изпълнителния директор на Българска агенция по безопасност на храните е обявявено първично огнище на Инфлуенца А (грип) по птиците във връзка с получен лабораторен резултат съгласно Протокол от изпитване с изх. № ДДД-02-1631/10.04.2024 г. на Национална Референтна Лаборатория за “Инфлуенца “А“ и Нюкясълска болест по птиците” към НДНИВМИ .

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Най-ниска цена
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
315,000.00 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Пест Протект Про ООД
Пощенски адрес:
Град: гр. Пловдив
Пощенски код: 4000
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.