Publications Office of the EU
Внедряване и поддръжка на платформа за електронна администрация за Негово Превъзходителство Градския съвет на Вейер де ла Фронтера - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Внедряване и поддръжка на платформа за електронна администрация за Негово Превъзходителство Градския съвет на Вейер де ла Фронтера

  • Публикувано
    31/07/2025
  • Срок
    03/09/2025
  • Отваряне на оферти
    05/09/2025
  • Възложено
    19/05/2026
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Alcaldía del Ayuntamiento de Vejer de la Frontera
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES612 Cádiz
Стопански сектор (основен код по CPV)
72268000 Услуги по доставка на софтуерни продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
257,942.72 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
16/2025
Описание

Внедряване и поддръжка на платформа за електронна администрация за Градския съвет на Вейер де ла Фронтера чрез открита процедура, обикновена процедура, с няколко критерия за оценка и предмет на хармонизирано регулиране.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=RCcAlpTZ3f8adbH3CysQuQ%3D%3D
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=RCcAlpTZ3f8adbH3CysQuQ%3D%3D
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/09/2025 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Mejoras: Analítica y explotación de datos.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Критерий:
Вид: quality
Описание: Mejoras: Canal de denuncias.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 20
Критерий:
Вид: quality
Описание: Mejoras: Certificados electrónicos.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Критерий:
Вид: quality
Описание: Mejoras: Cita previa y mensajería chat.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Критерий:
Вид: quality
Описание: Mejoras: Integración en la Red Nacional de Centro de Operaciones de Ciberseguridad.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 15
Критерий:
Вид: quality
Описание: Mejoras: Soporte especializado de contratación.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Критерий:
Вид: price
Описание: Oferta económica.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 25
Прогнозна стойност
257,942.72 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ESPUBLICO SERVICIOS PARA LA ADMINISTRACIÓN S.A.
Пощенски адрес:
Град: Zaragoza
Пощенски код: 50197
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.