Publications Office of the EU
Фpaнция-Port-de-Bouc: Услуги по проучване на пазари - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Port-de-Bouc: Услуги по проучване на пазари

  • Публикувано
    25/01/2021
  • Срок
    08/03/2021
  • Отменено
    16/03/2021
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Commune de Port-de-Bouc
Място на изпълнение
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Местоположение на купувача
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Стопански сектор (основен код по CPV)
79310000 Услуги по проучване на пазари
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
940,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
20fcs25/Jo
Описание

La ville de Port-de-Bouc, porteur de projet, pilote la mise en œuvre d'un projet d'envergure, comportant:
— la construction d'un grand projet immobilier, avec un portage mixte éventuel, sur une réserve foncière de plusieurs milliers de mètres carrés. Une attention particulière sera portée au signal architectural du bâtiment ainsi qu'à son niveau d'innovation énergétique;
— la co-création de sociétés de développement et de gestion des activités diverses, et un appel à projet à destination des opérateurs privés;
— la co-création d'un centre d'interprétation du patrimoine;
— la création d'un nouveau service d'accompagnement des PME et start-up du territoire, au sein d'un espace Fab-Lab à rayonnement métropolitain et régional;
— l'accompagnement à la création de nouvelles entreprises d'économie sociale et solidaire pour la gestion des activités de restauration, conciergerie.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.marches-publics.info/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/03/2021 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
940,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.