Publications Office of the EU
Иcпaния-Vacarisses: Приготвяне и доставяне на храна за други предприятия и институции - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Иcпaния-Vacarisses: Приготвяне и доставяне на храна за други предприятия и институции

  • Обявено
    08/05/2023
  • Възложено
    07/07/2023
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
AJUNTAMENT DE VACARISSES
Място на изпълнение
NUTS code: ES511 Barcelona
Местоположение на купувача
NUTS code: ES511 Barcelona
Стопански сектор (основен код по CPV)
Няколко основни кода по cpv
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,160,810.94 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
6.39 EUR
Референтен номер на търга
31/2023
Описание

CONCESIÓN DE SERVICIOS PARA LA EXPLOTACIÓN DEL SERVICIO DECOMEDORESESCOLARES DE LOS CENTROS DOCENTES PÚBLICOS DE VACARISSES Y ELSERVICIO DE COMEDOR DE LAS ACTIVIDADES DE VERANO ORGANIZADAS POR ELAYUNTAMIENTO DE VACARISSES

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
1,160,810.94 EUR
Окончателна договорна стойност
6.39 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: 7 i TRIA SLU,
Пощенски адрес: Carrer Riu Anoia, 42-54
Град: EL PRAT DE LLOBREGAT
Пощенски код: 08820
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.