Publications Office of the EU
NL-Amersfoort: Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

NL-Amersfoort: Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги

  • Възложено
    26/04/2011
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: NL310 Utrecht
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
205,440.00 EUR
Референтен номер на търга
DOCS-#3549051
Описание

В окръг Vathorst в община Amersfoortse Brede School Combinatie се създава ABC (Amersfoortse Brede School Combinatie).
В центъра на училището на SPC De Bron е развитието на детето, клъстерът работи за новаторски начин на игра, повишаване и учене. Грижите и образованието работят в тясно сътрудничество в това отношение. Това означава, че са създадени пространства, които могат да се използват за много други функции. Потребителите използват едни и същи пространства заедно или последователно. Това е и предизвикателството за архитекта: проектиране на интензивни многофункционални сгради, което позволява на потребителите да се справят както в пикови, така и в постоянни ситуации. Сгради, в които могат да бъдат разгледани настоящите им идеали, както и бъдещото им развитие.
Структурата на двете сгради е ясна, така че различните собственици и ползватели да могат лесно да се споразумеят за тяхното използване. В допълнение към маркера за идентифициране на водата, клъстерът приветства и има подходящ за деца имидж.
Строителният проект обхваща приблизително 8 500 m² разгъната застроена площ (наричана по-долу BVO), съоръжения за терена, пътека и Warmte koude Opslag (WKO).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
205,440.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.