Publications Office of the EU
Полша-Варшава: Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Варшава: Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства

  • Публикувано
    17/08/2013
  • Срок
    14/10/2013
  • Възложено
    27/01/2014
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Narodowy Bank Polski
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
7,757,960.81 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
8,292,638.34 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
DZP-WPP-RS-243-010/ZUG/13.
Описание

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przez okres 36 miesięcy usług w zakresie:
1. utrzymania czystości w obiektach Centrali Narodowego Banku Polskiego w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 11/21, ul. Siedmiogrodzkiej 5A, ul. Jasnej 8;
2. utrzymania czystości na zewnątrz obiektów Centrali Narodowego Banku Polskiego w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 11/21, ul. Siedmiogrodzkiej 5A;
3. mycia okien i przegród przeszklonych w obiektach Narodowego Banku Polskiego w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 11/21, ul. Siedmiogrodzkiej 5A, ul. Jasnej 8 oraz w Ośrodkach Szkoleniowych w Zalesiu Górnym i w Starejwsi k/Węgrowa

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.