Publications Office of the EU
Швeция-Solna: Услуги по инсталиране на системи за насочване и управление - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Швeция-Solna: Услуги по инсталиране на системи за насочване и управление

  • Публикувано
    05/05/2020
  • Срок
    17/05/2020
  • Възложено
    30/11/2020
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Norrenergi Aktiebolag
Място на изпълнение
NUTS code: SE110 Stockholms län
Местоположение на купувача
NUTS code: SE110 Stockholms län
Стопански сектор (основен код по CPV)
51900000 Услуги по инсталиране на системи за насочване и управление
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
20/23
Описание

Norrenergi AB genomför en utbyggnad för produktion av fjärrkyla och fjärrvärme på sin anläggning i Sundbybergsverket genom installation av flera värmepumpar som tillsammans ska producera ca 5 MW fjärrkyla och 7,5 MW fjärrvärme.
Denna förfrågan gäller funktionsentreprenad för komplett styrteknisk installation där nya kylmaskiner/värmepumpar integreras i befintlig ABB 800xA.
Prekvalificering genomförs nu för att delta i upphandlingen av entreprenad för styrsystem för den nya anläggningen.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=aflyhlcgaq&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.