Publications Office of the EU
Открита процедура за възлагане на обществена поръчка съгласно член 71 от Законодателен декрет No 36/2023 относно телематичната платформа на дружеството за възлагане на „спомагателната услуга“ на Ragusa ASP за срок от три години и с възможност за удължаване с една година - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Открита процедура за възлагане на обществена поръчка съгласно член 71 от Законодателен декрет No 36/2023 относно телематичната платформа на дружеството за възлагане на „спомагателната услуга“ на Ragusa ASP за срок от три години и с възможност за удължаване с една година

  • Публикувано
    03/08/2026
  • Днес
    04/09/2026
  • Срок
    22/09/2026
  • Отваряне на оферти
    23/09/2026
Статус
Публикувано
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
AZIENDA SANITARIA PROVINCIALE DI RAGUSA
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ITG18 Ragusa
Стопански сектор (основен код по CPV)
85000000 Услуги на здравеопазването и социалните дейности
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
13,835,202.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Открита процедура за възлагане на обществена поръчка съгласно член 71 от Законодателен декрет No 36/2023 относно телематичната платформа на дружеството за възлагане на „спомагателната услуга“ на Ragusa ASP за срок от три години и с възможност за удължаване с една година

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
23/09/2026 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: punteggio massimo qualità 70 punti; punteggio massimo prezzo 30 punti
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
13,835,202.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.