Publications Office of the EU
Laboratorijas mēbeļu piegāde - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laboratorijas mēbeļu piegāde

  • Публикувано
    18/04/2025
  • Срок
    27/05/2025
  • Отваряне на оферти
    27/05/2025
  • Възложено
    08/07/2025
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR"
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: LV006 Rīga
Стопански сектор (основен код по CPV)
39180000 Мебел за лаборатории
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
212,055.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
169,776.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
BIOR2025/9/AK
Описание

Laboratorijas mēbeļu piegāde

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
27/05/2025 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.