Publications Office of the EU
Фpaнция-Montreuil: Услуги по оказване на помощ и консултации в областта на компютърните системи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Montreuil: Услуги по оказване на помощ и консултации в областта на компютърните системи

  • Публикувано
    22/04/2022
  • Срок
    30/05/2022
  • Отваряне на оферти
    31/05/2022
  • Възложено
    23/08/2022
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
direction Générale Finances Publiques
Място на изпълнение
NUTS code: FR France
Местоположение на купувача
NUTS code: FR France
Стопански сектор (основен код по CPV)
72600000 Услуги по оказване на помощ и консултации в областта на компютърните системи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
320,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
354,512.63 EUR
Референтен номер на търга
DGFiP-DGS-2100037
Описание

fourniture de prestations d'assistance de type "Point Service"Et Service de logiciels personnalisé, dans l'environnement Z

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2016012&orgAcronyme=a4n
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
31/05/2022 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
320,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
354,512.63 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: jiliti sas
Пощенски адрес: parc tertiaire SILIC bâtiment Bali 100 rue des Solets Rungis cedex
Град: Rungis Cedex
Пощенски код: 94150
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.