Publications Office of the EU
Гepмaния-Карлсруе: Посреднически услуги по управление на недвижими имоти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Гepмaния-Карлсруе: Посреднически услуги по управление на недвижими имоти

  • Публикувано
    09/10/2018
  • Срок
    05/11/2018
  • Отваряне на оферти
    05/11/2018
  • Възложено
    12/11/2018
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Versorgungsanstalt des Bundes und der Länder (VBL)
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE122 Karlsruhe, Stadtkreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
70330000 Посреднически услуги по управление на недвижими имоти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
0.01 EUR
Референтен номер на търга
VBL - Vergabe von Hausverwaltungsleistungen für die Region Hannover
Описание

Службата за комунални услуги на федералното правителство и на федералните провинции (VBL) е публичноправна институция, притежавана съвместно от федералното правителство и провинциите. Тя има за цел да предостави на работниците и служителите на работодателите, които са страни по нея, допълнителни пенсии за старост, нетрудоспособност и наследствени пенсии чрез частно осигуряване.
За управлението на недвижимите имоти в Хановер, Гарбсен и Брауншвайг се търси доставчик на услуги по управление на жилища в рамките на настоящата процедура за възлагане на обществена поръчка. Сградният фонд, за който ще се полагат грижи сега, се състои от 7 жилищни имота с 691 жилища с около 354 гаража и 135 паркоместа и 12 търговски единици, разположени в Хановер, Гарбансен и Брауншвайг.
Договорът ще започне на 1 януари 2019 г. Още по това време подлежащият на управление запас трябва да бъде поет от новия доставчик на услуги по управление на жилища от търговска и техническа гледна точка и трябва да се гарантира изпълнението на услугите в съответствие с договора.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YYVYXXE
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/11/2018 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
0.01 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Wentzel Dr. Immobilienmanagement GmbH
Пощенски адрес: Stresemannallee 102-104
Град: Hamburg
Пощенски код: 22529
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.