Publications Office of the EU
Фpaнция-Fougères: Застрахователни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Fougères: Застрахователни услуги

  • Възложено
    30/12/2013
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: FRH03 Ille-et-Vilaine
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
66510000 Застрахователни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,908.94
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Договор за застраховка IARD за целите на град Fougères и CCAS de Fougères в 5 обособени позиции. Отговорите на всички допълнителни услуги (варианти) бяха задължителни за лотове 2 и 5.
Обособени позиции 2,3,4 и 5 са възложени след открита процедура за възлагане на обществена поръчка в съответствие с членове 33 и 57—59 от Кодекса за обществените поръчки. Обособена позиция 1 е възложена въз основа на договор, договорен след неуспешна покана за представяне на оферти в съответствие с членове 35.и.1° и 66 от Кодекса за обществените поръчки.
F-

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
2,908.94
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Groupement Jadis / CFDP représenté par son mandataire SAS Jadis
Пощенски адрес: 71 avenue de la Résistance
Град: Le Raincy
Пощенски код: 93340
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.