Publications Office of the EU
Управление на проекти за енергийно обновяване и преструктуриране на водната зона Les Balnéides във Fouesnant - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Управление на проекти за енергийно обновяване и преструктуриране на водната зона Les Balnéides във Fouesnant

  • Възложено
    12/09/2025
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
CC du Pays Fouesnantais
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRH02 Finistère
Стопански сектор (основен код по CPV)
71240000 Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
471,220.00 EUR
Референтен номер на търга
S2501-01
Описание

Управление на проекти за енергийно обновяване и преструктуриране на водната зона Les Balnéides във Fouesnant

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Prix des prestations
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
471,220.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: NOVAM INGENIERIE
Пощенски адрес:
Град: CHALLANS
Пощенски код: 85300
Държава:
Официално наименование: OLGGA ARCHITECTES
Пощенски адрес:
Град: PARIS
Пощенски код: 75002
Държава:
Официално наименование: YS ARCHITECTE
Пощенски адрес:
Град: LORIENT
Пощенски код: 56100
Държава:
Официално наименование: STUDI'EAU
Пощенски адрес:
Град: SAILLY-LES-LANOIS
Пощенски код: 59390
Държава:
Официално наименование: JLBI CONSEILS
Пощенски адрес:
Град: PLOEMEUR
Пощенски код: 56270
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.