Publications Office of the EU
Кетъринг услуги в Schulmensen Stadt Kassel - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Кетъринг услуги в Schulmensen Stadt Kassel

  • Публикувано
    27/08/2025
  • Срок
    15/10/2025
  • Отваряне на оферти
    15/10/2025
  • Възложено
    20/01/2026
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Magistrat der Stadt Kassel
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE731 Kassel, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
55524000 Приготвяне и доставяне на храна за ученически столове и бюфети
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
264,010.00 EUR
Референтен номер на търга
2025-4011-0001
Описание

Кетъринг услуги като рамков договор Ernst-Leinius-Schule Kassel

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.meinauftrag.rib.de
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.meinauftrag.rib.de
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/10/2025 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: 50%
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Критерий:
Вид: quality
Описание: 50%
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
264,010.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Menüpartner B.V. & Co. KG
Пощенски адрес:
Град: Berlin
Пощенски код: 12681
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.