Publications Office of the EU
Почистване на офис помещения в област Leszno, Road District в Kąkolewo, Road District в Śmigiel, Road District в Górka с обща площ 692,93 m² - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Почистване на офис помещения в област Leszno, Road District в Kąkolewo, Road District в Śmigiel, Road District в Górka с обща площ 692,93 m²

  • Публикувано
    04/04/2024
  • Срок
    10/05/2024
  • Отваряне на оферти
    10/05/2024
  • Възложено
    13/06/2024
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Стопански сектор (основен код по CPV)
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
175,915.69 PLN
Референтен номер на търга
O/PO.D-3.2421.4.2024
Описание

Услуги по почистване на офисни стаи: Окръг Лесно, ул. Energetyki 12, 64—100 Leszno — с площ от 265,53 m², Road District в Kąkolewo, ул. Przemysłowa 8, 64—121 Kąkolewo — с площ от 179,00 m², Road District в Śmigiel, Nietążkowo ul. Лешна 53, 64—0030 Шмигел — със стайна площ — 126.90 м2, Област Горка, Горка 26, 63—740 Кобилин със стайна площ — 121.50 м2. Услуги по почистване, състоящи се от вакуумиране, измиване на различни повърхности с полагане на почистващи продукти в санитарните помещения и измиване на прозорци веднъж на всеки шест месеца.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://gddkia.eb2b.com.pl
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://gddkia.eb2b.com.pl
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/05/2024 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Waga kryterium wynosi 60 pkt
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 60
Критерий:
Вид: quality
Описание: Opis: Aspekt Społeczny (A) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. będzie rozpatrywany na podstawie zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie przynajmniej 1 osoby do wykonywania usługi sprzątania w ramach umowy osób przyjętych z Urzędu Pracy. Waga kryterium wynosi 20 pkt
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 20
Критерий:
Вид: quality
Описание: Opis „Jakość Usług” (J) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. Oferta, w której Wykonawca zapewni i wyznaczy dodatkową osobę „koordynatora”, Waga kryterium wynosi 20 pkt
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 20
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
175,915.69 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: PUH CLEANEX Waldemar Rogodziński
Пощенски адрес:
Град: Konin
Пощенски код: 62-510
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.