Publications Office of the EU
SI-Любляна: Телевизионни и радиоприемници и устройства за запис или възпроизвеждане на звук или образ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

SI-Любляна: Телевизионни и радиоприемници и устройства за запис или възпроизвеждане на звук или образ

  • Възложено
    28/06/2011
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
32300000 Телевизионни и радиоприемници и устройства за запис или възпроизвеждане на звук или образ
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
391,600.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
391,600.00 EUR
Референтен номер на търга
JN-B0466
Описание

Закупуване на моторизирани телескопи за студийно осветление.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
391,600.00
Окончателна договорна стойност
391,600.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: KSL - studio d.o.o.
Пощенски адрес: Celovška cesta 172
Град: Ljubljana
Пощенски код: 1000
Държава: SVN
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.