Publications Office of the EU
Иcпaния-Мадрид: ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Мадрид: ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка

  • Публикувано
    05/04/2022
  • Срок
    03/05/2022
  • Отваряне на оферти
    03/05/2022
  • Възложено
    03/06/2022
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Ineco-Presidencia
Място на изпълнение
NUTS code: ES300 Madrid
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,200,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
917,115.00 EUR
Референтен номер на търга
20220128-00060
Описание

Servicios de apoyo a la transformación y mejora de infraestructuras de sistemas TI.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Ineco-Presidencia
Национален регистрационен номер: A28220168
Пощенски адрес: Paseo de la Habana, 138
Град: Madrid
Код по NUTS: ES300
Пощенски код: 28036
Държава: ESP
Лице за контакт: Ineco-Presidencia
Основен адрес: http://www.ineco.com
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/05/2022 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
2,200,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
917,115.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: DXC Technology Servicios España S.L.U.
Пощенски адрес: Calle Jose Echegaray 8
Град: Las Rozas, Madrid
Пощенски код: 28232
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.