Publications Office of the EU
Фpaнция-Tours: Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Tours: Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване

  • Възложено
    16/03/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
50421000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,000,000.00 EUR
Референтен номер на търга
2018-DAA-BIOMED-017
Описание


Поддържане на споделен риск от линейни ускорители на частици и системи за планиране на третирането на Elekta и аксесоари за доставка на резервни части.

F-

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Not specified
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,000,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Elekta
Пощенски адрес:
Град:
Пощенски код:
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.