Publications Office of the EU
PL-Puszczykowo: Услуги по предлагане на храни за консумация - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

PL-Puszczykowo: Услуги по предлагане на храни за консумация

  • Публикувано
    28/08/2012
  • Срок
    03/10/2012
  • Възложено
    23/10/2012
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
NZOZ Szpital w Puszczykowie im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego Sp. z o.o.
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
55320000 Услуги по предлагане на храни за консумация
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,948,400.00 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,713,200.00 PLN
Референтен номер на търга
Szp.12/13/12
Описание

Предмет на договора е цялостното приготвяне на целодневната храна и нейното разпределяне в отделни отделения с храна за леглото на пациента в съответствие с изискваните хранителни режими с достатъчно качество и калоричност.
Предметът на договора се изпълнява чрез кухня на разположение на изпълнителя, който отговаря на санитарните и хигиенните стандарти, и след това доставя храна до помещенията, предоставени от възлагащия орган въз основа на отделен договор за наем (приложение 5) и след това до леглото на пациента.
Общи данни за възлагащия орган:
— Брой клонове — 13,
— Очакваният брой човекодни хранене за период от 36 месеца — 226800, от които:
— Прогнозният брой човекодни на месец е — 6300,
— В случай на приготвяне на порция за деца, тя може, ако е посочена в килим, да представлява половината от нормалната порция на цена ½ от нормалната стойност на брашното.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
2,948,400.00 PLN
Окончателна договорна стойност
2,713,200.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: PPHU Eksport-Import "Martina" Mirosław Walczak
Пощенски адрес: ul. Mickiewicza 37
Град: Żnin
Пощенски код: 88-400
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.