Publications Office of the EU
Пакет 2 — Предоставяне на обществени услуги в провинциалния железопътен транспорт в периода от 1 януари 2029 г. до 8 декември 2035 г. - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Пакет 2 — Предоставяне на обществени услуги в провинциалния железопътен транспорт в периода от 1 януари 2029 г. до 8 декември 2035 г.

  • Обявено
    06/08/2026
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Обявено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Województwo Łódzkie
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL712 Łódzki
Стопански сектор (основен код по CPV)
60200000 Услуги от областта на релсовия транспорт
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2
Описание

Извършване на обществен транспорт в провинциалния железопътен транспорт по комуникационни линии: а) Łódź – Koluszki – Skierniewice – Варшава – в работни дни б) Łódź – Sieradz до границата на Великополското воеводство (посока Poznań), в) Łódź – Kutno до границата на Куявско-Поморското воеводство (посока Toruń), г) Łódź – Piotrków Trybunalski – Radomsko до границата на Силезийското воеводство (посока Częstochowa), д) Zduńska Wola – Poddębice – границата на Великополското воеводство (посока Koło), е) Zduńska Wola – Chorzew Siemkowice – Biała Szlachecka – границата на Силезкото воеводство (посока Częstochowa), ж) Łódź – Koluszki – Tomaszów Mazowiecki – Drzewica – границата на Mazowieckie Voivodship (посока Радом). В случай на линии, пресичащи границите на воеводството (освен до най-близката гара в съседното воеводство, което позволява прехвърляне с цел по-нататъшно пътуване или техническо обръщане на влака и обратния транспорт или до гара в съседното воеводство, разположена на повече от 30 km от границата на воеводството), започването на транспортни услуги зависи от сключването на подходящи споразумения или договорености със съответните воеводства. Окончателният курс на превоза, посочен в предходното изречение, се определя по споразумение между Łódź Voivodeship и другите организатори на обществения транспорт. Тя е запазена за:  движението на влакове само по по-къси участъци от горепосочените комуникационни линии;  движението на влакове по маршрути, състоящи се от различни комуникационни линии (или участъци от тях), които са изброени по-горе. Окончателните влакови връзки по горепосочените комуникационни линии ще бъдат резултат от техническата осъществимост на стартирането на връзките, включително във връзка с текущата или бъдещата работа, извършвана от съответния управител на железопътна инфраструктура или оператор на пътнически гари. Настоящото известие представлява известието, посочено в член 23, ал. 1 от Закона за обществения транспорт и чл. Регламент (ЕО) No 1370/2007 на Европейския парламент и на Съвета от 23 октомври 2007 г. относно обществените услуги за пътнически превоз с железопътен и автомобилен транспорт и за отмяна на регламенти (ЕИО) No 1191/69 и (ЕИО) No 1107/70 на Съвета. Запазено е да се измени посочената информация съгласно член 23, ал. 5 и 6 от Закона за обществения транспорт.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

60210000 - Услуги от областта на обществения железопътен транспорт

60200000 - Услуги от областта на релсовия транспорт

60112000 - Услуги на обществения пътен транспорт

60110000 - 60110000

60100000 - Пътни транспортни услуги

63000000 - Спомагателни услуги в транспорта; услуги на туристически агенции

Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.