Publications Office of the EU
Гepмaния-Osterholz-Scharmbeck: Услуги по стратегическо планиране за управление или опазване на природните ресурси - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Гepмaния-Osterholz-Scharmbeck: Услуги по стратегическо планиране за управление или опазване на природните ресурси

  • Публикувано
    18/07/2023
  • Срок
    15/08/2023
  • Отваряне на оферти
    15/08/2023
  • Възложено
    01/09/2023
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landkreis Osterholz
Място на изпълнение
NUTS code: DE936 Osterholz
Местоположение на купувача
NUTS code: DE936 Osterholz
Стопански сектор (основен код по CPV)
90712400 Услуги по стратегическо планиране за управление или опазване на природните ресурси
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
81,759.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
7
Референтен номер на търга
2023003610
Описание

Окръг Остерхолц възнамерява да възложи управлението на проекти и картографирането на горите за опазване на пилета на частни земи в VSG 35.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/0bbfe6e2-fb57-40a7-8007-7f4692900532
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/08/2023 11:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.