Publications Office of the EU
BG-София: Локомотиви и подвижен пътен състав за железници и трамваи и резервни части за тях - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

BG-София: Локомотиви и подвижен пътен състав за железници и трамваи и резервни части за тях

  • Публикувано
    07/09/2012
  • Срок
    19/11/2012
  • Възложено
    15/12/2012
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: BG411 София (столица)
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
34600000 Локомотиви и подвижен пътен състав за железници и трамваи и резервни части за тях
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
80,091,240.00 BGN
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Доставка на десет броя метровлакове с дължина на влака 81±3м за нуждите на „Метрополитен" ЕАД, заедно с включената съответна окомплектовка към тях, в съответствие с техническите изисквания на Възложителя, подробно описани в документацията.
Доставката на метровлаковете, предмет на обществената поръчка, включва доставка на десет броя метровлакове в съответствие с техническите изисквания на Възложителя, доставка на резервни части за метровлаковете, доставка на бързоизносващи се резервни части (ЗИП), уточнени в Техническите условия на Възложителя, както и възли и агрегати, които са от съществено значение за бърз и качествен ремонт, доставка на стендове и компютърни програми за проверка, диагностика и настройка на специфичните възли и агрегати, извършване на приемно- предавателни изпитания, както и типови изпитания на доставените метровлакове, извършване обучение на персонала на „Метрополитен” ЕАД (машинисти и ремонтни работници), предоставяне на пълна техническа документация както за експлоатация, така и за ремонт и поддръжка на доставените метровлакове, гаранционна поддръжка на доставените метровлакове.
Един метровлак се състои от 4 броя вагони или 3 броя съчленени вагони. От двете страни на влака (челните вагони) да имат кабина за управление. Междинните вагони са без кабина за управление и се управляват по система много единици.
Доставката трябва да бъде в съответствие с Техническите изисквания на Възложителя, описани в документацията за участие.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
80,091,240.00 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ОАО „МЕТРОВАГОНМАШ" , ЕИК 1025003520310, ИНН 5029006702
Пощенски адрес: ул. "Колонцов" д. 4
Град: Митищи, Московска област
Пощенски код: 141009
Държава: RUS
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.