Publications Office of the EU
България-Стралджа: Строителни конструкции и материали; помощни строителни материали (без електрически апарати) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

България-Стралджа: Строителни конструкции и материали; помощни строителни материали (без електрически апарати)

  • Публикувано
    19/06/2023
  • Срок
    27/07/2023
  • Отменено
    14/08/2023
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
ОБЩИНА СТРАЛДЖА
Място на изпълнение
NUTS code: BG343 Ямбол
Местоположение на купувача
NUTS code: BG343 Ямбол
Стопански сектор (основен код по CPV)
44100000 Строителни материали и свързани с тях изделия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
650,000.00 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
10
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Предметър на настоящата обществена поръчка е "ДОСТАВКА НА МАТЕРИАЛИ И ОБОРУДВАНЕ ЗА НУЖДИТЕ НА ОБЩИНА СТРАЛДЖА" по десет обособени позиции:
Обособена позиция №1: „Доставка на строителни материали, инструменти, строителна химия и сходни изделия”
Обособена позиция № 2: „Доставка на бетон, пясък и варови разтвори”
Обособена позиция № 3: „Доставка на електро материали”
Обособена позиция № 4: „Доставка на детски съоръжения”
Обособена позиция №5: „Доставка на В и К части”
Обособена позиция №6: „Доставка на метални изделия”
Обособена позиция №7: „Доставка на бетонови изделия”
Обособена позиция № 8: „Доставка на уреди за стрийт фитнес”
Обособена позиция № 9: „Доставкa на парково оборудване”
Обособена позиция № 10: „Доставка на ударопоглъщаща настилка”

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://app.eop.bg/today/307755
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.