Publications Office of the EU
Швeция-Ludvika: Венециански щори - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Швeция-Ludvika: Венециански щори

  • Публикувано
    21/12/2022
  • Срок
    16/01/2023
  • Отваряне на оферти
    17/01/2023
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Upphandlingscenter Falun Borlänge-regionen
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SE Sverige
Стопански сектор (основен код по CPV)
39515430 Венециански щори
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,500,000.00 SEK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
GNU 2022/144
Описание

Avtalet omfattar leverans av fasta och rörliga solskydd till befintliga byggnader och mindre ombyggnationer. I uppdraget ingår nyinstallation av beställda produkter, rådgivning, mätning, reparation, eventuella förebyggande och avhjälpande underhållsarbeten, demontering av befintliga solskydd samt mindre projekt.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Upphandlingscenter Falun Borlänge-regionen
Национален регистрационен номер: 212000-2270
Пощенски адрес: Upphandlingscenter
Град: Ludvika
Код по NUTS: SE
Пощенски код: 771 82
Държава: SWE
Лице за контакт: Tove Winqvist
Основен адрес: http://www.upphandlingscenterfbr.se/
По електронен път чрез:
https://www.e-avrop.com/upphandlingscenterfbr/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=79729
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/01/2023 00:00
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
3,500,000.00 SEK
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.