Publications Office of the EU
Aufbereitung genetischer Datensätze, Analyse der Planktondiversität, Larvenausbreitung und Konnektivität, sowie Bildauswertung - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aufbereitung genetischer Datensätze, Analyse der Planktondiversität, Larvenausbreitung und Konnektivität, sowie Bildauswertung

  • Публикувано
    12/12/2024
  • Срок
    22/01/2025
  • Отваряне на оферти
    23/01/2025
  • Възложено
    03/03/2025
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Bundesanstalt für Geowissenschaften und Rohstoffe
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE929 Region Hannover
Стопански сектор (основен код по CPV)
73112000 Научни изследвания в областта на химията и биологията
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
330,717.00 EUR
Референтен номер на търга
204-10126713
Описание

Die Bundesanstalt für Geowissenschaften und Rohstoffe (BGR) als Auftraggeber (AG) beabsichtigt biologische Umweltarbeiten zur Durchführung von Explorationsarbeiten an polymetallischen Sulfidfeldern im Indischen Ozean zu beauftragen. Dies beinhaltet die Aufbereitung genetischer Datensätze, Charakterisierung räumlicher Planktondiversität und benthischer Larvenverbreitung, regionale genetische Konnektivitätsuntersuchungen über das INDEX Lizengebiet, sowie die Weiterentwicklung der Bildannotation der Megafauna, um großräumige Areale automatisiert zu annotieren und hinsichtlich ihrer Biodiversität zu erfassen.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=737114
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=737114
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
23/01/2025 08:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий: Preis
Вид: price
Описание: Preis
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 100
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
330,717.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.