Publications Office of the EU
Фpaнция-Paris La Défense: Услуги на артистичната дейност - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Paris La Défense: Услуги на артистичната дейност

  • Публикувано
    24/11/2017
  • Срок
    08/01/2018
  • Отваряне на оферти
    08/01/2018
  • Възложено
    20/02/2018
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
e.p.g.d
Място на изпълнение
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Местоположение на купувача
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Стопански сектор (основен код по CPV)
92312000 Услуги на артистичната дейност
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
55,000.00 EUR
Референтен номер на търга
2017-53
Описание

Le présent accord cadre est non alloti et mono-attributaire. Cet accord-cadre est à prix mixte avec une partie à montant global et forfaitaire (Dpgf) et une partie à prix unitaire sur bons de commandes sans montant minimum annuel mais avec un montant maximum annuel de 15 000 euro(s). Le titulaire a la charge d'assumer la direction artistique de deux expositions, l'une dans l'espace public et l'autre dans un espace fermé appelé Salle des colonnes.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: EPGD
Пощенски адрес: Tour Manhattan 5,6 place de l'Iris
Град: La Défense Cedex
Код по NUTS: FR105
Пощенски код: 92095
Държава: FRA
Основен адрес: http://www.ladefense.fr/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/01/2018 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
55,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Société Molle
Пощенски адрес: 33 rue de Crussol
Град: Paris
Пощенски код: 75011
Държава: FRA

Официално наименование: Supporter l'Art
Пощенски адрес: 107 avenue Simon Bolivar
Град: Paris
Пощенски код: 75019
Държава: FRA

Официално наименование: Jigsaw
Пощенски адрес: 41 bis boulevard Voltaire
Град: Paris
Пощенски код: 75011
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.