Publications Office of the EU
Gebäudereinigung auf BSR-Liegenschaften - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Gebäudereinigung auf BSR-Liegenschaften

  • Публикувано
    07/05/2024
  • Срок
    13/06/2024
  • Отваряне на оферти
    13/06/2024
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE300 Berlin
Стопански сектор (основен код по CPV)
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
1000003351
Описание

Gegenstand der von den Berliner Stadtreinigungsbetrieben (BSR) ausgeschriebenen Leistung ist die Durchführung der Gebäudereinigung in 2 Losen von ca. 23.500 m2 Gebäudeflächen. Die Unterhaltsreinigung umfasst die Beseitigung von unterschiedlichen Verschmutzungen auf den verschiedenen Boden- und Wandflächen, Mobiliar und Einrichtungen sowie Verglasungen aller Art auf den Liegenschaften selbst. Darüber hinaus werden Nebenleistungen in Form eines Rahmenvertrages beauftragt, die innerhalb des jeweils beauftragten Loses zu erbringen sind. Die konkrete Beauftragung der Nebenleistungen in Form von z.B. Grundreinigungen und optional temporäre Zusatzleistungen erfolgen durch den jeweiligen schriftlichen oder textförmlichen Abruf durch den AG. Für Einzelheiten der Leistungserbringung wird auf die Leistungsbeschreibungen Teil C – Leistungsbeschreibung einschließlich Anlagen verwiesen.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/06/2024 10:05
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.