Publications Office of the EU
Чехия-Прага: Услуги по хотелско настаняване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чехия-Прага: Услуги по хотелско настаняване

  • Публикувано
    18/06/2021
  • Срок
    12/07/2021
  • Възложено
    03/11/2021
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Vězeňská služba České republiky
Място на изпълнение
NUTS code: CZ01 Praha
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ01 Praha
Стопански сектор (основен код по CPV)
55110000 Услуги по хотелско настаняване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
12,000,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
11,013,636.40 CZK
Референтен номер на търга
VS-19158/ČJ-2021-800097-VERZAK
Описание

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dlouhodobého a tranzitního (maximálně do 15 nocí včetně) ubytování příslušníků ve služebním poměru a zaměstnanců v pracovním poměru k Vězeňské službě ČR (dále jen "pracovníci"), a to prioritně příslušníků a zaměstnanců s místem služebního působiště a místem výkonu práce ve Vazební věznici Praha - Ruzyně (dále jen "věznice"). Smlouva s vybraným dodavatelem bude uzavřena na dobu neurčitou s omezenou vypověditelností smlouvy po dobu 5 let. Předpokládaný termín zahájení plnění předmětu veřejné zakázky je 1. 11. 2021. Termín skutečného zahájení plnění předmětu veřejné zakázky je však závislý na řádném ukončení zadávacího řízení.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://nen.nipez.cz/Zadavaci_postup/N006-21-V00014726
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Veřejná zakázka je zadávána ve zjednodušeném režimu dle § 129 ZZVZ.
Прогнозна стойност
12,000,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
11,013,636.40 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Armádní Servisní, příspěvková organizace
Пощенски адрес: Podbabská 1589/1, 160 00 Praha 6 - Dejvice
Град: Praha
Пощенски код: 16000
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.