Publications Office of the EU
Иcпaния-Барселона: Услуги по обучение - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Барселона: Услуги по обучение

  • Публикувано
    05/08/2020
  • Срок
    04/09/2020
  • Отваряне на оферти
    08/09/2020
  • Възложено
    29/09/2020
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Cámara Oficial de Comercio, Industria, Servicios y Navegación de Barcelona
Място на изпълнение
NUTS code: ES511 Barcelona
Местоположение на купувача
NUTS code: ES511 Barcelona
Стопански сектор (основен код по CPV)
80500000 Услуги по обучение
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
283,460.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
251,144.50 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
18
Референтен номер на търга
210/2020
Описание

Realización de veinticinco acciones de formación (troncal y/o específica) dentro del Programa Integral de Cualificación y Empleo (PICE), Plan de Capacitación, divididas en dieciocho lotes en base a su temática/ámbito geográfico de impartición (según pliegos).

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Cámara Oficial de Comercio, Industria, Servicios y Navegación de Barcelona
Национален регистрационен номер: Q0873001B
Пощенски адрес: Avenida Diagonal, 452
Град: Barcelona
Код по NUTS: ES511
Пощенски код: 08006
Държава: ESP
Основен адрес: www.cambrabcn.org
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/09/2020 12:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.