Publications Office of the EU
Dzierżawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z naprawą oraz dostawą materiałów eksploatacyjnych dla SPWSZ w Szczecinie - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dzierżawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z naprawą oraz dostawą materiałów eksploatacyjnych dla SPWSZ w Szczecinie

  • Публикувано
    30/04/2025
  • Срок
    13/05/2025
  • Отваряне на оферти
    13/05/2025
  • Възложено
    10/07/2025
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Стопански сектор (основен код по CPV)
79800000 Печатни и други, свързани с печата услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,589,540.40 PLN
Референтен номер на търга
EP/220/11/2025
Описание

Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z naprawą oraz dostawą materiałów eksploatacyjnych dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ .

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://portal.smartpzp.pl/spwsz
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://portal.smartpzp.pl/spwsz
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/05/2025 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Cena
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 50
Критерий:
Вид: quality
Описание: Pojemność minimalna tonerów
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Критерий:
Вид: quality
Описание: Czas usunięcia awarii
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Критерий:
Вид: quality
Описание: Automatyczny system zarządzania zgłoszeniami
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Критерий:
Вид: quality
Описание: Doświadczenie w świadczeniu usług w jednostkach opieki zdrowotnej
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Критерий:
Вид: quality
Описание: Termin dostawy
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,589,540.40 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ATA SZCZECIN Sp. z o.o.
Пощенски адрес:
Град: Szczecin
Пощенски код: 71-005
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.