Publications Office of the EU
Фpaнция-Thouars: Услуги, свързани с разпределение на газообразни горива - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Thouars: Услуги, свързани с разпределение на газообразни горива

  • Публикувано
    26/02/2019
  • Срок
    05/04/2019
  • Отваряне на оферти
    05/04/2019
  • Възложено
    18/06/2019
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Deux-Sèvres Habitat
Място на изпълнение
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Местоположение на купувача
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Стопански сектор (основен код по CPV)
65200000 Услуги, свързани с разпределение на газообразни горива
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,988,500.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
7,954,000.00 EUR
Референтен номер на търга
2019FCS003
Описание

Рамково споразумение с множество изпълнители за последващи договори за доставка и пренос на природен газ в 29-те точки за доставка на местообитание Deux-Sèvres (изброени в приложението към ОТП). Природният газ се използва на площадки за битова употреба: отопление на помещения и топла вода за битови нужди. Само за информация референтното годишно потребление е 9 290 MWh. Това е рамково споразумение, сключено без минимален или максимален размер. Рамковото споразумение е с множество изпълнители и ще бъде сключено с максимум 4 изпълнители (при наличие на достатъчен брой допустими заявления и оферти). Общите характеристики на очакваните услуги са описани в Специалните условия. Те ще бъдат уточнени в договорите, сключени въз основа на рамковото споразумение, известно като „последващи договори“. Предварителна дата на започване на доставките: до 1.9.2019 г. съгласно 1-вия последващ договор.
F-

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2019_NqbE1DreTz
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/04/2019 14:00
Място на изпълнение
Код по СРV

65200000 - Услуги, свързани с разпределение на газообразни горива

09123000 - Природен газ

09000000 - Нефтопродукти, горива, електричество и други енергоизточници

09120000 - Газообразни горива

09100000 - Горива

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,988,500.00 EUR
Окончателна договорна стойност
7,954,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Total Energie Gaz
Пощенски адрес: 2 place Jean Millier, La Défense 6
Град: Courbevoie
Пощенски код: 92400
Държава: FRA

Официално наименование: Engie
Пощенски адрес: 1 place Samuel de Champlain
Град: Courbevoie
Пощенски код: 92400
Държава: FRA

Официално наименование: ENI Gas & Power France
Пощенски адрес: 24 rue Jacques Ibert
Град: Levallois-Perret
Пощенски код: 92533
Държава: FRA

Официално наименование: Picoty SA
Пощенски адрес: rue André et Guy Picoty
Град: La Souterraine
Пощенски код: 23300
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.