Publications Office of the EU
Fourniture de séparateurs d’aphérèse pour la production de plasma pour fractionnement par l’EFS et le CTSA. - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture de séparateurs d’aphérèse pour la production de plasma pour fractionnement par l’EFS et le CTSA.

  • Публикувано
    15/10/2025
  • Срок
    14/11/2025
  • Възложено
    16/06/2026
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Etablissement français du sang
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Стопански сектор (основен код по CPV)
33100000 Медицинско оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
35,482,605.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
45,000,000.00 EUR
Референтен номер на търга
EFS_SC2966
Описание

Fourniture de séparateurs d’aphérèse pour la production de plasma pour fractionnement par l’EFS et le CTSA.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.gouv.fr/
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.marches-publics.gouv.fr/
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Valeur technique
Прогнозна стойност
35,482,605.00 EUR
Окончателна договорна стойност
45,000,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: HAEMONETICS SARL FRANCE
Пощенски адрес:
Град: LIMONEST
Пощенски код: 69760
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.