Publications Office of the EU
Гepмaния-Дюселдорф: ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Гepмaния-Дюселдорф: ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка

  • Публикувано
    25/03/2017
  • Срок
    28/04/2017
  • Възложено
    04/07/2017
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landesbetrieb Information und Technik NRW
Място на изпълнение
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
7,100,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
7,100,000.00 EUR
Референтен номер на търга
17-600001
Описание

Рамков договор за наземните услуги на NRW (с изключение на FM NRW и полицията на Северен Рейн-Вестфалия) за мярката за възлагане на обществена поръчка „gecapselte browser“.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Landesbetrieb Information und Technik NRW
Пощенски адрес: Mauerstr. 51
Град: Düsseldorf
Код по NUTS: DEA11
Пощенски код: 40476
Държава: DEU
Лице за контакт: Frau Amedick
Основен адрес: www.it.nrw.de
По електронен път чрез:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/company/announcements/categoryOverview.do?method=search&searchString=%22CXPNYDRYN2C%22
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
7,100,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
7,100,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: T-Systems International GmbH
Пощенски адрес: Heerdter Lohweg
Град: Düsseldorf
Пощенски код: 40549
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.