Publications Office of the EU
Пopтyгaлия-Coimbra: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Пopтyгaлия-Coimbra: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи

  • Публикувано
    22/04/2022
  • Срок
    18/05/2022
  • Отваряне на оферти
    19/05/2022
  • Възложено
    11/07/2022
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Instituto Politécnico de Coimbra
Място на изпълнение
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Местоположение на купувача
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Стопански сектор (основен код по CPV)
71240000 Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
250,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
154,200.00 EUR
Референтен номер на търга
CP_03_IPC_2022
Описание

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS PARA ELABORAÇÃO DO PROJETO ESPAÇO U | SC.IPC

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Instituto Politécnico de Coimbra
Национален регистрационен номер: 600027350
Пощенски адрес: Rua da Misericórdia, Lagar dos Cortiços
Град: Coimbra
Код по NUTS: PT16E
Пощенски код: 3045-093
Държава: PRT
Основен адрес: www.ipc.pt
По електронен път чрез:
www.anogov.com
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
19/05/2022 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
250,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
154,200.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: PROSPECTIVA - PROJECTOS, SERVICOS, ESTUDOS, S.A.
Пощенски адрес:
Град: Lisboa
Пощенски код:
Държава: PRT
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.