Publications Office of the EU
Иcпaния-Мадрид: Услуги на застрахователни брокери - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Мадрид: Услуги на застрахователни брокери

  • Публикувано
    13/08/2021
  • Срок
    20/09/2021
  • Отваряне на оферти
    08/10/2021
  • Възложено
    29/12/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Canal Isabel II, S.A.
Място на изпълнение
NUTS code: ES3 Comunidad de Madrid
Местоположение на купувача
NUTS code: ES3 Comunidad de Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
66518100 Услуги на застрахователни брокери
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
12,570,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
8,074,675.58 EUR
Референтен номер на търга
159/2021
Описание

SERVICIOS DE MEDIACIÓN PARA LA CONTRATACIÓN DE PÓLIZAS DE SEGURO POR CANAL DE ISABEL II, S.A., SUS ENTIDADES FILIALES Y PARTICIPADAS, Y POR EL ENTE PÚBLICO CANAL DE ISABEL II, Y ASISTENCIA TÉCNICA Y ASESORAMIENTO EN LA EJECUCIÓN DE DICHOS CONTRATOS

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://licitaciones.canaldeisabelsegunda.es
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/10/2021 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
12,570,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
8,074,675.58 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: AON IBERIA CORREDURÍA DE SEGUROS, S.A.
Пощенски адрес:
Град: madrid
Пощенски код:
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.