Publications Office of the EU
Полша-Sosnowiec: Услуги по почистване и възстановяване и подобни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Полша-Sosnowiec: Услуги по почистване и възстановяване и подобни услуги

  • Публикувано
    05/08/2015
  • Срок
    11/09/2015
  • Възложено
    21/10/2015
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Gmina Sosnowiec
Място на изпълнение
NUTS code: PL22B Sosnowiecki
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
90600000 Услуги по почистване и възстановяване и подобни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
203,081.73 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
586,000.00 PLN
Референтен номер на търга
WZP.271.1.55.2015
Описание

Договорът се отнася до: Поддържане на поръчката и чистотата в района на общината — неподлежащи на постоянна поддръжка — интервенционни дейности. Изпълнението на договора се състои от следните дейности: колене на трева, косене на трева, плевели и самозасяване, печелене, събиране в комини, потапяне на повърхностите в непосредствена близост до отрязаните повърхности и товарене и отстраняване до площадката за депониране на отпадъци, отстраняване на дървета на възраст до 10 години/самотество/, събиране на замърсители, които вече са в призмата (напр. пазаруване на отпадъци от отпадъци, битови отпадъци, треви и др.), депонирани на дадена територия, отстраняване на незаконните депа, заедно с унищожаването на земята, необходима за обезвреждането на отпадъците и засаждането на земята — товарене на замърсителите и отстраняване на площадка за депониране на отпадъци, изграждане на тревни площи, охлаждане на храсти, подмладяване на живи плетове.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Urząd Miasta Sosnowca
Пощенски адрес: ul. Ignacego Mościckiego 14, pok. 213
Град: Sosnowiec
Пощенски код: 41-200
Държава: POL
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

90600000 - Услуги по почистване и възстановяване и подобни услуги

77300000 - Услуги по озеленяване

90510000 - Отстраняване и третиране на битови отпадъци

77000000 - Услуги, свързани със селското и горското стопанство, овощарството, аквакултурите и пчеларството

90500000 - Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
203,081.73 EUR
Окончателна договорна стойност
586,000.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Zakład Usług Czystościowych i Komunalnych mgr Janusz Żanowski
Пощенски адрес: ul. Małobądzka 84
Град: Będzin
Пощенски код: 42-500
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.