Publications Office of the EU
ex post: enercity Netz GmbH: Главен изпълнител Нова офис сграда Линден - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

ex post: enercity Netz GmbH: Главен изпълнител Нова офис сграда Линден

  • Публикувано
    23/09/2024
  • Срок
    02/10/2024
  • Възложено
    30/01/2026
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
enercity Netz GmbH
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE929 Region Hannover
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
38,000,000.00 EUR
Референтен номер на търга
4/24
Описание

Частично разрушаване на съществуваща сграда и ново строителство на офис сграда с технически съоръжения на същото място.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
38,000,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Ed. Züblin AG
Пощенски адрес:
Град: Hannover
Пощенски код: 30163
Държава:
Официално наименование: Wilhelm Wallbrecht GmbH & Co. KG
Пощенски адрес:
Град: Hannover
Пощенски код: 30171
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.