Publications Office of the EU
D-Дюселдорф: Научни изследвания и експериментални разработки и свързаните с тях консултантски услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

D-Дюселдорф: Научни изследвания и експериментални разработки и свързаните с тях консултантски услуги

  • Възложено
    01/07/2011
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
73000000 Научни изследвания и експериментални разработки и свързаните с тях консултантски услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,100,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,098,000.00 EUR
Референтен номер на търга
324
Описание

Във водещата наука за пазарния живот MIWF планира да въведе управление на клъстери за медицински изследвания и интензивни научни изследвания „Medizintechnik.NRW“ като част от политиката по отношение на клъстерите с цел систематично активиране на потенциала за икономическо и академично сътрудничество и генериране на икономически растеж. От доставчика на услуги се търси да разработи управление на клъстери, ръководено от подходящ личен състав („мениджър на клъстери „или „клъстер мениджър“), и да подпомага съответното специализирано звено.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
2,100,000.00
Окончателна договорна стойност
2,098,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.