Publications Office of the EU
Methane emmission detection equipment Turkmenistan - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Methane emmission detection equipment Turkmenistan

  • Възложено
    29/07/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Място на изпълнение
NUTS code: Turkmenistan
Местоположение на купувача
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
38300000 Измервателни инструменти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
-1.00 EUR
Референтен номер на търга
7000000515-4
Описание

Gas measuring devices

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

38300000 - Измервателни инструменти

38500000 - Уреди за контрол и изпитания

50400000 - Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати

50000000 - Услуги по ремонт и поддръжка

Метод на възлагане
Price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
-1.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Medilab SAL
Пощенски адрес:
Град: Beirut
Пощенски код: 1105 2120
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.