Publications Office of the EU
Pyмъния-Giurgiu: Хлебни изделия - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Pyмъния-Giurgiu: Хлебни изделия

  • Публикувано
    05/06/2019
  • Срок
    09/07/2019
  • Отменено
    12/11/2019
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Județul Giurgiu
Място на изпълнение
NUTS code: RO314 Giurgiu
Местоположение на купувача
NUTS code: RO314 Giurgiu
Стопански сектор (основен код по CPV)
15811000 Хлебни изделия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,636,088.00 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
7
Референтен номер на търга
6830
Описание

Доставка на хлебни изделия за предучилищно образование на редовни 4-часови одобрени/акредитирани и частни часове и за ученици в държавно начално и средно образование, и по-специално в област Гюргево за зона I — лот 1, зона II — лот 2, зона III — Лот 3, Зона IV — Лот IV, Зона V — Лот 5, Зона VI — Лот 6, Зона VII — лот 7 до 19.6.2020.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Județul Giurgiu
Национален регистрационен номер: 4938042
Пощенски адрес: Str. Bucureşti nr. 10
Град: Giurgiu
Код по NUTS: RO314
Пощенски код: 080045
Държава: ROU
Лице за контакт: Diana Cristache
Основен адрес: www.cjgiurgiu.ro
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/07/2019 15:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.