Publications Office of the EU
Гъpция-Атина: Услуги на дневни ясли и градини, с изключение на тези за деца с умствени и физически увреждания - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гъpция-Атина: Услуги на дневни ясли и градини, с изключение на тези за деца с умствени и физически увреждания

  • Възложено
    05/12/2014
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: EL422 Άνδρος, Θήρα, Κέα, Μήλος, Μύκονος, Νάξος, Πάρος, Σύρος, Τήνος
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
85312110 Услуги на дневни ясли и градини, с изключение на тези за деца с умствени и физически увреждания
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
137,500.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
137,500.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание
Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
137,500.00
Окончателна договорна стойност
137,500.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Πολυδύναμο Κέντρο Κοινωνικής Παρέμβασης Νομού Κυκλάδων
Пощенски адрес: Ν. Μανδηλαρά 11
Град: Σύρος-Ερμούπολη
Пощенски код: 841 00
Държава: GRC
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.